Dostępne płatności

Aby zamówienie mogło zostać zrealizowane, konieczne jest dokonanie płatności. Aby zadbać o Państwa bezpieczeństwo, udostępniamy kilka sprawdzonych i bezpiecznych metod dokonania jej.

 

1. Wpłata (przelew) bezpośrednio na konto firmowe.

Wpłaty kierujemy na poniższe dane:

Odbiorca: Sklep ladne-lazienki.pl 

Tytuł wpłaty: umieszczamy w nim numer zamówienia, który dostaną Państwo w potwierdzeniu email

Konto w  

 

Nasz numer rachunku: 50 1140 2004 0000 3702 7555 9630

 

 

2. Szybkie płatności poprzez 

Forma obsługująca bardzo wiele sposobów płatności oraz działająca ekspresowo - umożliwia to natychmiastowe rozpoczęcie realizacji zamówienia.

Poniżej na zdjęciu obsługiwane formy płatności.

 

 

3. Bezpośrednia szybka płatność kodem 

Przed płatnością BLIKiem warto sprawdzić, czy nie mają Państwo ustawionych limitów wysokości transakcji w aplikacji banku.

 

 

 

4. Płatność za pobraniem

Płatność za pobraniem dotyczy wyłącznie produktów, które posiadają status dostępności 24H i są dostarczane naszym transportem lub odbierane osobiście z naszego punktu.

Uwaga: Nie posiadamy terminala do płatności kartami, a płatność elektroniczna realizowana jest poprzez BLIK na telefon firmowy, który jest połączony z wyżej podanym, firmowym kontem w banku mBank.

 

5. Comfino - system odroczonych płatności 

Szeroki wybór płatności ratalnych Comfino to szybkie i bezpieczne zakupy bez obciążania budżetu tu i teraz. Niespodziewane wydatki, większe zakupy, a może
po prostu wolisz zapłacić później.
Klikając TUTAJ dowiesz się wszystkiego.

 

 

 

#Udostepnienie powyższych form płatności otrzymaliśmy po weryfikacji naszego sklepu przez KNF oraz przez współpracujące Banki.

Od 2010 r jesteśmy zrzeszeni w KRD jako Rzetelna Firma (klikając zdjęcie zobaczysz certyfikat).