Dostawy

Sklep ladne-lazienki.pl zapewnia darmową dostawę większości produktów. Informacja o tym, czy dotyczy to danego produktu znajduje się w jego opisie. Dostawa obejmuje dostarczenie pod wskazany adres, jednak nie obejmuje wniesienia (na przykład do konkretnego mieszkania), gdyż nie zezwalają na to regulaminy przewoźników. Dotyczy to również naszego wewnętrznego transportu.

Firmy kurierskie z którymi współpracujemy podajemy poniżej:

1. DPD

2. ROHLING SUUS

3. HELLMANN

4. GEIS

5. AMBRO

Wybór przewoźnika ustalany jest w zależności zarówno od rodzaju produktu, jego gabarytu, jak i od producenta tego produktu. Informacja, którym zostanie wysłane podajemy po przypisaniu i nadaniu numeru przesyłki.

 

NASZ WEWNĘTRZNY TRANSPORT

Możliwe jest skorzystanie z naszego firmowego transportu. Zazwyczaj dostarczamy na odległość do 200 kilometrów. Informacja o możliwości dostarczenia naszym transportem wraz z ewentualnym kosztem tej usługi znajduje się w koszyku. 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą dostawą, prosimy o kontakt dowolną formą komunikacji. Ustalimy czy dostawa do Państwa jest płatna, a jeżeli tak to jaki jest jej koszt (bez wniesienia).